Menu witryny

Kosultacje nauczycieli

 Podane godziny są godzinami konsultacji nauczycieli, w tym czasie nauczyciele są dostępni dla uczniów i rodziców

 

NAUCZYCIELE

Dzień tygodnia

Godzina

1

Bociańska Jolanta

poniedziałek

11:00 - 11:30

2

Brylowska Beata

środa

15:15 - 16:15

3

Chyła – Kobus Beata

wtorek

15:30 - 16:30

4

Cichosz Piotr

czwartek

13:00 - 13:30.

5

Flisikowska Mirosława 

czwartek

14:30 - 15:30

6

Gawroń Barbara

środa

11:40 - 12:40

7

Gehrke Aleksandra

środa

13:30 - 14:30

8

Gojtowska Magdalena

wtorek

13:30 - 14:00

9

Hildebrandt Ewa   

środa

12:40 - 13:40

10

Keller-Dorawa Anita

czwartek

13:40 - 14:40

11

Klinkosz Maria  

czwartek

15:15 - 16:15

12

Kosznik Katarzyna

piątek

15:00 - 15:30

13

Kurek Ryszarda 

poniedziałek

14:30 - 15:30

14

Lis Magdalena

piątek

11:50 - 12:50

15

Lisowska Ewa 

czwartek

14:15 - 15:15

16

Łatka Danuta

poniedziałek

13:30 - 14:30

17

Miotk Magdalena

Poniedziałek

14:30 - 15:00

18

Orlikowska Beata

czwartek

11:30 - 12:30

19

Paczoska Mirosław

poniedziałek

14:30 - 15:00

20

Pek Klaudia

poniedziałek

12:00 - 13:00

21

Przychodna Katarzyna

czwartek

12:35 - 13:35

22

Reglińska Izabela

czwartek

12:35 - 13:35

23

Reglińska Justyna  

wtorek

15:15 - 16:15

24

Rozwadowska Anetta

wtorek

15:20 - 16:20

25

Rychert Barbara

czwartek

13:30 - 14:30

26

Rychert Waldemar

wtorek

15:20 - 16:20

27

Struczyńska Beata  

poniedziałek

14:30 - 15:00

28

Szutenberg Maciej

środa

16:05 - 16:35

29

Szmyt Joanna

czwartek

12:40 - 13:40

30

Szymański Marek

wtorek

15:15 - 16:15

31

Wiczling Danuta

czwartek

14:25 - 15:25

32

Wiczling Hanna 

czwartek

14:25 - 15:25

33

Wojak Justyna

czwartek

14:25 - 15:25

34

Wydrowska Hanna

czwartek

11;50 - 12:50

35

Wyszecki Mirosław 

wtorek

15:15 - 16:15

36

Zaborowska Weronika

piątek

15:00 - 16:00

 

NAUCZYCIELE

Dzień tygodnia

Godzina

1

Bociańska Jolanta

poniedziałek

11:00 - 11:30

2

Brylowska Beata

środa

15:20 - 16:05

3

Chyła – Kobus Beata

wtorek

15:20 - 16:05

4

Cichosz Piotr

czwartek

12:35 - 13:35 co 2 tydz.

5

Flisikowska Mirosława 

czwartek

14:30 - 15:30

6

Gawroń Barbara

środa

11:40 - 12:40

7

Gehrke Aleksandra

środa

13:30 - 14:30

8

Gojtowska Magdalena

wtorek

13:30 - 14:00

9

Hildebrandt Ewa   

środa

12:40 - 13:40

10

Keller-Dorawa Anita

czwartek

13:40 - 14:40

11

Klinkosz Maria  

czwartek

15:15 - 16:15

12

Kosznik Katarzyna

piątek

15:00 - 15:30

13

Kurek Ryszarda 

poniedziałek

14:30 - 15:30

14

Lis Magdalena

piątek

11:50 - 12:50

15

Lisowska Ewa 

czwartek

14:30 - 15:15

16

Łatka Danuta

poniedziałek

13:30 - 14:30

17

Miotk Magdalena

Poniedziałek

14:30 - 15:00

18

Orlikowska Beata

czwartek

11:30 - 12:30

19

Paczoska Mirosław

poniedziałek

14:30 - 15:00

20

Pek Klaudia

poniedziałek

12:00 - 13:00

21

Przychodna Katarzyna

czwartek

12:35 - 13:35

22

Reglińska Izabela

czwartek

12:35 - 13:35

23

Reglińska Justyna  

wtorek

15:15 - 16:15

24

Rozwadowska Anetta

wtorek

15:20 - 16:05

25

Rychert Barbara

czwartek

13:30 - 14:30

26

Rychert Waldemar

wtorek

15:20 - 16:20

27

Struczyńska Beata  

poniedziałek

14:30 - 15:00

28

Szutenberg Maciej

środa

16:05 - 16:35

29

Szmyt Joanna

poniedziałek

13:40 - 14:25

30

Szymański Marek

piątek

12:45 - 13:30

31

Wiczling Danuta

czwartek

14:25 - 15:25

32

Wiczling Hanna 

czwartek

14:25 - 15:25

33

Wojak Justyna

czwartek

14:25 - 15:25

34

Wydrowska Hanna

czwartek

11;50 - 12:50

35

Wyszecki Mirosław 

wtorek

15:15 - 16:15

36

Zaborowska Weronika

piątek

15:00 - 16:00

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała





 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz