Menu witryny

Aktualności Grupa Of

0f Walentynki 2023

W dniu 14 lutego 2023 w naszym przedszkolu odbyły się „Walentynki”. Dzieci poznały historię i tradycje walentynkowe, potrafiły okazywać uczucia koleżankom i kolegom z grupy, czerpały radość ze wspólnej zabawy i pobytu w przedszkolu. Podczas wspólnych zajęć rozwijały poczucie przynależności do społeczności przedszkolnej jak również budowały atmosferę przyjaźni i współdziałały w grupie podczas licznych konkursów i zabaw. Odbyły się plastyczne zabawy walentynkowe, dzieci ozdabiały serduszkowe girlandy, tworzyły laurki, wyklejały serca.

0f walentynki 2023

więcej zdjęć

Dzień Dinozaura 0f 2023

27 lutego 2023 w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Dzień Dinozaura”. Dzieci poznały historię dinozaurów, dowiedziały się kiedy żyły, czym się żywiły i jak wyglądały. Rozmawialiśmy na temat pracy paleontologa i wspólnie dokonaliśmy „wykopalisk” dzięki którym zobaczyliśmy jak wyglądają szkielety niektórych dinozaurów. Obejrzeliśmy film edukacyjny przedstawiających historię funkcjonowania dinozaurów. Obejrzeliśmy film edukacyjny przedstawiający historię funkcjonowania dinozaurów, ich cechy i gatunki. Jak się okazało trudne nazwy niektórych z nich nie są straszne dla naszych przedszkolaków, wszyscy sobie z nimi poradzili.

0f dzie dinozaura 2023

więcej zdjęć

0F Wycieczka do Krainy Elfów 2022

Dnia 6 grudnia dzieci pojechały na wycieczkę do ,,Krainy Elfów’’. Dzieci przywitał Elf, który towarzyszył im podczas całego pobytu w fabryce. Elf oprowadził nas po całej fabryce rozpoczynając od zapoznania z historią jej powstania. Dzieci, pisały list do Mikołaja, tańczyły razem z elfami oraz ozdobiły własnoręcznie bombkę. Na koniec dzieci mogły spotkać się ze Świętym Mikołajem, który podarował im płytę z piosenkami. Wycieczkę uważamy za bardzo udaną.

0f wycieczka do krainy elfw 2022

więcej zdjęć

0F Mikołajki 2022

Dnia 5 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenkę. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci słodkimi prezentami. Na ich twarzach malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie.

0f mikoajki 2022

więcej zdjęć

Rozwijanie sprawności fizycznej u dzieci 2022

W naszym przedszkolu bardzo dbamy o rozwój fizyczny naszych wychowanków, dlatego stwarzamy dzieciom okazje do ruchu, podtrzymujmy i rozwijajmy ten naturalny nawyk ruszania się. Zabawy na świeżym powietrzu to doskonały sposób na rozwój dziecięcej wyobraźni, udoskonalenie zdolności manualnych i lepsze poznanie otaczającego świata. Oprócz tego dziecko, przebywając na dworze, dotlenia się, hartuje, staje się sprawniejsze fizycznie. Ciągłe siedzenie w domu przyczynia się do złego samopoczucia, źle wpływa na zdrowie.

rozwijanie sprawnoci fizycznej u dzieci 2022

więcej zdjęć

0F Dzień zdrowego śniadania 2022

W listopadzie obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Zdrowego Śniadania. Z tej właśnie okazji nasz pierwszy posiłek wyglądał inaczej niż zwykle! Dzięki produktom przyniesionym z domu każdy z wychowanków mógł skomponować pyszne i zdrowe kanapki. Głównymi bohaterami śniadania były warzywa: papryka, pomidor oraz rzodkiewka, którymi dzieci dekorowały kanapki, a następnie zjadały z ogromnym apetytem! To było ciekawe doświadczenie i świetna zabawa dla naszych wychowanków, dzięki której najmłodsi nauczą się jak ważne jest codzienne, zdrowe śniadanie.

0f dzie zdrowego niadania 2022

więcej zdjęć

Więcej artykułów…

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz