Menu witryny

Działania

Sprawozdanie 2022/2023

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO DZIAŁAJĄCEGO PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W SOMONINIE ROK SZKOLNY 2022/2023– II półrocze pobierz

Dzień zdrowego śniadania 2023

 

4 kwietnia 2023r. obchodzimy Dzień Zdrowego Śniadania w naszej szkole. Jest to doskonała okazja, aby przypomnieć o ważnej roli drugiego śniadania w codziennym jadłospisie. Siłę i energię do sprostania wszystkim szkolnym wyzwaniom daje wartościowe śniadanie, które powinno być urozmaicone i przygotowane z naturalnych składników. Rodzice naszych Uczniów zadbali o to, aby składniki śniadania były różnorodne, zawierały warzywa, owoce, produkty zbożowe, nabiał. Dzieci miały w czym wybierać.

dzie zdrowego niadania 2023

więcej zdjęć

Dzień koca i poduszki 2023

Dziś Dzień Koca i Poduszki w naszej szkole. Za oknem zimno i ponuro, a w naszej szkole ciepło, miękko i przytulnie. 17 lutego 2023r. to również Światowy Dzień Kota. Stworzyliśmy wspólnie małą galerię naszych milusińskich. Dzisiaj też kończymy akcję charytatywną „Pomagamy zwierzętom ze schroniska”. Dzięki naszym wspaniałym Uczniom udało nam się zebrać sporo smakołyków dla zwierzaków.

dzie koca i poduszki 2023

więcej zdjęć

Poczta Walentynkowa 2023

„Miłość nie jedno ma imię…” 14.02.2023r. Samorząd Uczniowski z okazji Święta Zakochanych zorganizował tradycyjną Pocztę Walentynkową. Przy tej okazji niektórzy z nas odkryli, że mają tajemniczych wielbicieli i wielbicielki.

poczta walentynkowa 2023

więcej zdjęć

Szkolny dzień protestu przeciw przemocy i agresji 2023

Tradycyjnie już 21 marca obchodzimy ”SZKOLNY DZIEŃ PROTESTU PRZECIW PRZEMOCY I AGRESJI”. W klasach IV-VIII na „GODZINIE TEKSTÓW ŻYCZLIWYCH” tworzyliśmy plakaty promujące empatię, życzliwość i przyjaźń. Powstały piękne prace, które wspólnie rozwiesiliśmy na terenie szkoły.

szkolny dzie protestu przeciw agresji 2023

więcej zdjęć

Więcej artykułów…

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz