Menu witryny

Szkoła promująca zdrowie

Spotkanie z pediatrą - Arkadiuszem Richert 2022

 

28 września 2022r. uczniów klas 1-3 odwiedził pediatra Pan Arkadiusz Richert, prywatnie ojciec naszej uczennicy Antosi. Na spotkaniach z dziećmi opowiadał o sercu-bardzo ważnym organie w naszym ciele. Dzieci dowiedziały się jakie organizmy mają serce, a które go nie posiadają. Jaką pełni funkcję w naszym organiźmie i jak o nie dbać. Mogły posłuchać bicia serca zdrowego i chorego. Spotkania zakończyły się serią pytań. Spotkanie jest jednym z działań w ramach innowacji "Od pasji do zawodu" realizowanej w klasach 1-3.

spotkanie z lekarzem 2022n

więcej zdjęć

Spotkanie z policjantką 2022

W ramach edukacji związanej bezpieczeństwem, uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawczyniami we wrześniu zaprosili Policjantkę – mł. asp. Karolinę Jędrzejczak z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach. Tematem spotkania było przede wszystkim bezpieczeństwo, bezpieczna droga do szkoły oraz ze szkoły, a także zagrożenia, z którymi mogą spotkać się mali uczniowie. Mieliśmy możliwość obejrzenia krótkich filmików, jak bezpiecznie przejść przez ulicę oraz jakie numery alarmowe powinien znać każdy, aby wezwać pomoc w razie potrzeby. Szczególnym zainteresowaniem wśród uczniów cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy. Spotkanie upłynęło w miłej i sympatycznej atmosferze. Uczniowie zadawali pytania, a funkcjonariuszka na każde pytanie odpowiadała cierpliwie i z uśmiechem. Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie, to spotkanie oraz treści przekazane na pewno na długo zostaną w naszej pamięci.

Dzień Dziecka 2022

Dnia 1 czerwca w naszej szkole odbyły się zawody sportowe dla wszystkich klas 1 – 3 oraz pokazy „Jak ratować życie”, na który uczniowie przeszli szkolenie dotyczące pierwszej pomocy przedmedycznej.

dzien dziecka 2022

więcej zdjęć

Zajęcia sportowe zima 2022

zajecia sportowe zima 2022

więcej zdjęć

Zajęcia sportowe wiosna 2022

zajecia sportowe wiosna 2022

więcej zdjęć

Więcej artykułów…

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz