Menu witryny

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Unihokeja Dziewcząt I Chłopców 2019

5 i 6 listopada 2019r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w unihokeja dziewcząt i chłopców. Dziewczęta grały w Baninie, natomiast chłopcy w Przyjaźni. Obie nasze drużyny zajęły czwarte miejsca w powiecie.

Skład drużyny dziewcząt :Hanna Toporek, Aleksandra Kreft, Aleksandra Kaczmarek, Zofia Peta,Iga Brzozowska, Malwina Kamińska,Dominika Szwaba, Klaudia Rejniak, Marta Konkel,Agata Leszkowska, Klaudia Lewicka.
Skład drużyny chłopców : Aleksander Butowski, Maksymilian Bazychowski, Nataniel Zaborowski, Brajan Anders,Wiktor Mamelski, Filip Gawin, Łukasz Kusiak, Nikodem Trepczyk, Damian Hopa, Aleksander Cierzan.

unihokej powiat 2019

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz