Menu witryny

Powiatowe Igrzyska w piłce siatkowej dziewcząt

Dnia 20.04.2018 r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej, które odbyły się na hali w Stężycy. Nasze dziewczęta w fazie grupowej przegrały ze Stężycą 0:2, natomiast w meczu o najniższy stopień podium w takim samym stosunku przegrały z Przodkowem zajmując czwarte miejsce w turnieju. Naszą szkołę reprezentowały: Weronika Armatowska, Adriana Pawela, Karolina Hallmann-Stolc, Paulina Mrozewska, Julia Skierka i Ilona Walaszkowska.epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz