Menu witryny

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych i Indywidualnych Biegach Przełajowych 2018

Dnia 11.04.2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Drużynowych i Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbyły na trasie w lesie w Miechucinie. Wśród naszych uczniów najlepiej spisał się Tomasz Leszkowski zajmując osiemnaste miejsce. W klasyfikacji drużynowej chłopcy zajęli siódme miejsce. Oprócz Tomka naszą szkołę reprezentowali: Ilona Miloch (dziewczyny) oraz Nikodem Borkowski, Szymon Potrykus, Piotr Stolc, Mateusz Hinz i Wiktor Zatyka (chłopcy).

powiatowe igrzyska modziey szkolnej w druynowych i indywidualnych biegach przeajowych 2018


epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz