Menu witryny

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych 2018

Dnia 09.04.2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych, które odbyły na trasie przy stadionie w Goręczynie. Wśród dziewcząt najlepiej spisała się Aniela Miloch zajmując trzecie miejsce indywidualnie. Jeszcze lepiej spisali się chłopcy zajmując dwa miejsca na podium. Rywalizację wygrał Tomasz Leszkowski, zaś trzecie miejsce zajął Nikodem Borkowski. W klasyfikacji drużynowej chłopcy zajęli pierwsze, zaś dziewczęta drugie miejsce. Oprócz w/w naszą szkołę reprezentowali: Sylwia Mańska, Weronika Sobisz, Nikola Czoska (dziewczyny) oraz Szymon Potrykus, Piotr Stolc, Mateusz Hinz i Wiktor Zatyka (chłopcy).

gminne igrzyska modziey szkolnej w druynowych biegach przeajowych 2018

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz