Menu witryny

Dzień Krajobrazu - konkurs szkolny 2018

W 20 października 2018 roku z inicjatywy Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska już po raz trzeci obchodzimy Dzień Krajobrazu - święto ustanowione w celu promowania zagadnień związanych z ochroną i planowaniem krajobrazu. Krajobraz pełni różne role i funkcje w życiu każdego człowieka. Stanowi miejsce do życia, dostarcza zasobów i surowców niezbędnych do funkcjonowania człowieka. To my mamy wpływ na to jak będziemy się czuli w naszym otoczeniu i jaki krajobraz zostawimy przyszłym pokoleniom.

W ramach niniejszych obchodów zorganizowaliśmy szkolny konkurs plastyczny pod hasłem: „Najpiękniejsze zakątki gminy Somonino”. Wszystkie dostarczone prace prezentowały bardzo wysoki poziom, co stanowiło trudne wyzwanie dla komisji szkolnej.

Ostatecznie nagrodzono poniższe prace:

I miejsce – M. Wojtiuk oraz K. Pettke

II miejsce – K. Puzdrowska

III miejsce- E. Draws

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz gratulujemy zwycięzcom.

dzie krajobrazu konkurs szkolny 2018

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz