Menu witryny

2018 Konkurs Święty Jan Paweł II i Wielkie Tematy

22 października 2018r. w Zespole Szkół Katolickich im. św. Jana Pawła II w Gdyni odbył się Wojewódzki Konkurs ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II i WIELKIE TEMATY. Motto tegorocznej edycji brzmiało: „PROMIENIOWANIE OJCOSTWA”.

Informujemy, że w kategorii „Plastyka” I miejsce zajęła Katarzyna Pettke z klasy III c gimnazjum, a wyróżnienie otrzymała Marta Kulas również z klasy III c gimnazjum. W kategorii „Recytacja” III miejsce zajęła Aniela Miloch z klasy VIII a.

Gratulujemy!

2018 konkurs wity jan pawe ii i wielkie talenty

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz