Menu witryny

Wielki Maraton Czytelniczy 2018

Miłośnicy czytania książek z naszej szkoły uczestniczyli w tym roku w Wielkim Maratonie Czytelniczym-ogólnopolskim konkursie objętym honorowym patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Gdańska. Do edycji konkursu przeznaczonej dla uczniów klas IV – VI zatytułowanej „Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca” zgłosiło się 1906 uczniów ze szkół z województwa pomorskiego, wielkopolskiego, warmińsko – mazurskiego, śląskiego, łódzkiego i lubelskiego. W edycji dla klas VII i oddziałów gimnazjalnych pt. „W lustrze książki” uczestniczyło 1285 uczniów ze 161 szkół w Polsce. Uczestnicy maratonu co miesiąc czytali książki z listy ustalonej przez organizatora konkursu i rozwiązywali testy sprawdzające znajomość ich treści i problematyki. Cieszymy się, że nasza uczennica z klasy V b Zofia Stankowska zdobyła tytuł finalisty, a Małgorzata Leszkowska z kl. V b, Iwona Kobiela z klasy III a gimnazjum i Grzegorz Pulit z klasy VII b zostali wyróżnieni w konkursie. Wielkie brawa należą się jednak wszystkim maratończykom, którzy mimo codziennych zadań szkolnych, do których należało przecież czytanie lektur obowiązkowych, znaleźli czas na dodatkową lekturę. Podziwiamy i gratulujemy!

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz