Menu witryny

Grupa 0B

„Słoneczka” – grupa czterolatków liczy 29 dzieci: 16 chłopców oraz 13 dziewczynek. W grupie pozostało 16 dzieci z poprzedniego roku szkolnego natomiast dołączyło 13 nowych. W grupie pracuje nauczyciel Pani Patrycja Fierke oraz pomoc Pani Monika Gangalewska. Dzieci z wielką chęcią kontynuują przedszkolną przygodę. Lubią przedszkole, Panie i swoich rówieśników, z którymi spotykają się codziennie. Bardzo lubią poznawać otaczający je świat i brać udział we wszystkich zajęciach. Lubią zabawy ruchowe w sali i zabawy na świeżym powietrzu. Zawsze dbają o salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Najwięcej czasu spędzają nadal na nauce samodzielności. To my - Słoneczka!

0b 2021

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz