Menu witryny

Logowanie

Grupa 0C

Grupa 0C  " Sówki " liczy w tym roku 25 osób, w tym 13 dziewcząt i 12 chłopców. Jest to grupa jednolita- pięciolatki. Większość dzieci uczęszcza do przedszkola kolejny rok. Dla pięciorga dzieci rozpoczęła się w tym roku przedszkolna przygoda. Dzieci z wielką chęcią chcą poznawać otaczający świat. Zadają dużo pytań, są ciekawi wielu zdarzeń i zjawisk. Przedszkolaki uwielbiają doświadczać i eksperymentować. Uwielbiają wykonywać różnorodne prace plastyczne. Powoli wchodzą w świat liter i cyfr. Największą radość sprawiają im zabawy ruchowe i zajęcia gimnastyczne. Dzieci uczą się w przedszkolu zasad współżycia społecznego, budują relacje rówieśnicze. Cieszą się z sukcesów, uczą się pokonywać trudności i oswajają z lękami.

0c opis grupy

Zapisz

Zapisz

Zapisz


skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz