Menu witryny

Ognisko kl.2B 2023

12 czerwca 2023r. o godz. 17.00 uczniowie klasy 2b, ich rodzice, rodzeństwo, dziadkowie z wychowawcą Ewą Hildebrandt spotkali się w Sarnim Dworze, aby wspólnie upiec kiełbaskę przy ognisku przygotowanym przez Pana Arka Matuszczaka. Pozostali rodzice przygotowali stół z poczęstunkiem dla wszystkich obecnych. Niespodzianką była grochówka, którą ugotował Pan Szymon Przychodny. Wszystkim bardzo smakowała. Mamy przygotowały ciasta, ciasteczka, drożdżówki i drożdżóweczki. Były także lody. Uczniowie zatańczyli przygotowany taniec z kapeluszami. Rodzice i dzieci uczestniczyli w różnych zabawach i konkurencjach sportowych: przeciąganie liny, rzut woreczkiem do wyznaczonego celu, gra w zbijaka. Było bardzo miło, wesoło i sympatycznie. Dziękuję wszystkim obecnym i myślę, że nie było to ostatnie takie spotkanie. :-)

ognisko kl.2b 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała





 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz