Menu witryny

Historycznie, krajoznawczo i rozrywkowo -uczniowie klas 8 i 7 na wycieczce.

Uczniowie klas ósmych oraz siódmej spędzili 4 dni na południu Polski. Swoją przygodę rozpoczęli w Krakowie, gdzie spędzili popołudnie spacerując Drogą Królewską, zwiedzając Barbakan, przechodząc przez Bramę Floriańską, Rynek Główny z Sukiennicami i Kościołem Mariackim oraz Wzgórze Wawelskie z Zamkiem Królewskim oraz Dzwonem Zygmunta. Kolejny dzień powitał uczestników deszczem, ale nie popsuło to planów, ponieważ poranek spędzili zwiedzając kopalnię soli w Wieliczce, a reszta słonecznego dnia zeszła na zabawie i korzystaniu z atrakcji w Energylandii. Trzeci dzień wyjazdu sprawdzał kondycję uczestników wyjazdu, ponieważ czekała na nich ponad 15km trasa, którą dotarli dzielnie nad Morskie Oko. Popołudnie było momentem regeneracji i przygotowania do zwiedzania Zakopanego, gdzie ostatniego dnia zobaczyli skocznię narciarską, wjechali na Gubałówkę oraz zwiedzili cmentarz na Pęksowym Brzysku. Teraz już tylko parę dni do zakończenia roku szkolnym i można planować kolejne wyprawy.

zakopane 2023

więcej zdjęć

Uczniowie klas ósmych oraz siódmej spędzili 4 dni na południu Polski. Swoją przygodę rozpoczęli w Krakowie, gdzie spędzili popołudnie spacerując Drogą Królewską, zwiedzając Barbakan, przechodząc przez Bramę Floriańską, Rynek Główny z Sukiennicami i Kościołem Mariackim oraz Wzgórze Wawelskie z Zamkiem Królewskim oraz Dzwonem Zygmunta. Kolejny dzień powitał uczestników deszczem, ale nie popsuło to planów, ponieważ poranek spędzili zwiedzając kopalnię soli w Wieliczce, a reszta słonecznego dnia zeszła na zabawie i korzystaniu z atrakcji w Energylandii. Trzeci dzień wyjazdu sprawdzał kondycję uczestników wyjazdu, ponieważ czekała na nich ponad 15km trasa, którą dotarli dzielnie nad Morskie Oko. Popołudnie było momentem regeneracji i przygotowania do zwiedzania Zakopanego, gdzie ostatniego dnia zobaczyli skocznię narciarską, wjechali na Gubałówkę oraz zwiedzili cmentarz na Pęksowym Brzysku. Teraz już tylko parę dni do zakończenia roku szkolnym i można planować kolejne wyprawy.

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz