Menu witryny

Tydzień Edukacji Globalnej

W dniach od 18- 26 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Tydzień Edukacji Globalnej. W tym roku hasłem przewodnim było "Przyszłość świata zależy od Ciebie". Na szkolnym korytarzu przygotowano wystawę zdjęć o krajach Globalnego Południa oraz plakaty zachęcające do podejmowania różnych działać wspierających mieszkańców krajów Globalnego Południa. Uczniowie naszej szkoły zapoznali się z tematyką poprzez obejrzenie filmów proponowanych przez  Polską Akcję Humanitarną.

teg

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz