Menu witryny

Bal Pluszowego Misia w klasie I

Dna 25 listopada obchodziliśmy  w klasach I-II Światowy Dzień Pluszowego Misia. Wszyscy uczniowie tego dnia przynieśli ze sobą misia na bal. Bal rozpoczął się prezentacja multimedialną, podczas której uczniowie poznali historię pluszowego misia.  Potem klasy zaprezentowały swoje pluszaki i zatańczyły z misiem taniec "Misie szare obydwa". Nie zabrakło konkursów i dobrej zabawy.  

bal pluszowego misia 1a

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz