Menu witryny

Powiatowe Igrzyska Młodzieży w futsalu chłopców 2018

Dnia 15.11.2018r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w futsalu chłopców, które odbyły się na hali sportowej przy naszej szkole. Nasi chłopcy spisali się dość dobrze zajmując w gronie dziewięciu drużyn piąte miejsce w powiecie. Naszą szkołę reprezentowali: Mariusz Arendt, Bernard Cirocki, Łukasz Czenstkowski, Stanisław Hinca, Dominik Kolka, Kewin Kuźmiński, Szymon Potrykus, Piotr Radomski, Maciej Szwelnik, Wiktor Zatyka.

powiatowe igrzyska modziey w futsalu chopcw 2018

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz