Turniej Gimnastyczny 2018

17 grudnia 2018r. odbył się w Goręczynie turniej gimnastyczny o Tytuł Mistrza Gminy Somonino

w Gimnastyce Sportowej. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie w każdej kategorii wiekowej.

• W kategorii klas III – IV dz: Julia Mielewczyk, Nadia Mielewczyk, Roksana Went, Nikola Keler.
  • W kategorii klas III – IV chł: Oskar Tokarski, Tymoteusz Bystroń, Oliwier Arendt.
  • W kategorii klas V – VI dz: Aleksandra Wesołowska, Aneta Walaszkowska, Oliwia Pipiórka, Małgorzata Leszkowska.
  • W kategorii klas V – VI chł: Kacper Kowaluk, Aleksander Tryba, Brajan Anders, Maksymilian Bazychowski.
  • W kategorii klas VII, VIII i gimn.dz: Karolina Puzdrowska, Weronika Armatowska, Marta Gawroń, Nadia Paszylk.
  • W kategorii klas VII, VIII i gimn.chł: Patryk Kobus, Wiktor Zatyka, Błażej Bazychowski, Damian Szwaba, Nikodem Grosz.

Wyniki końcowe po wykonaniu ścieżki gimnastycznej( przewrót w przód i tył, przejście po równoważni- waga przodem, stanie na rękach), skoku przez kozła lub skrzynię i ćwiczeniu pokazowym:

I miejsce zdobył Kacper Kowaluk ( kat. V – VI)

II miejsce – Maksymilian Bazychowski ( kat. V – VI)

III miejsce – Aleksander Tryba ( kat. V – VI)

II miejsce – Aleksandra Wesołowska ( kat.V – VI)

II miejsce – Julia Mielewczyk ( kat. III – IV)

II miejsce – Oskar Tokarski ( kat. III – IV)

II miejsce – Karolina Puzdrowska ( kat. VII,VIII i gim.)

II miejsce – Patryk Kobus( kat. VII,VIII i gim.)

Po przeliczeniu wszystkich punktów w konkurencjach gimnastycznych Nasza Szkoła zdobyła I miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

turniej gimnastyczny 2018