Menu witryny

Czwórbój LA 2018

Dnia 21 maja 2018r. na stadionie lekkoatletycznym przy hali sportowej, odbył się gminny czwórbój LA dziewcząt i chłopców. Do zawodów zgłosiły się dwie drużyny chłopców: Somonino i Goręczyno oraz trzy drużyny dziewcząt: Somonino, Goręczyno i Borcz. Uczniowie rywalizowali między sobą startując w czterech konkurencjach lekkoatletycznych: bieg na 60 m., skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 600m. – dziewczęta, bieg na 1000m. – chłopcy. Po zaciętej rywalizacji I miejsce wywalczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Somonina, zarówno dziewczęta jak i chłopcy.

22 maja 2018r. reprezentanci Naszej Szkoły przystąpili do dalszej rywalizacji na etapie powiatowym. Zawody odbyły się na stadionie lekkoatletycznym w Stężycy. Dziewczęta zdobyły 878 pkt., i zajęły III miejsce, chłopcy wywalczyli 736 pkt., zajęli również III miejsce. Warto dodać, iż Małgorzata Leszkowska pobiła rekord szkoły na 600m., ustanawiając czas: 2,05,7. Gratulujemy!

Skład drużyny dziewcząt: Małgorzata Leszkowska, Oliwia Pipiórka, Aleksandra Wesołowska, Luiza Litwic, Anna Formela, Aneta Walaszkowska.

Skład drużyny chłopców: Błażej Arendt, Wiktor Arendt, Błażej Bazychowski, Nikodem Grosz, Cezary Kreft, Kewin Kuźmiński.

czwrbj la 2018

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz