Menu witryny

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców 2018

Dnia 30.05.2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej, które odbyły się na stadionie przy naszej szkole. Chłopcy po bardzo dobrym meczu pokonali swoich rówieśników z Goręczyna 5:2 i uzyskali awans na etap powiatowy. Naszą szkołę reprezentowali: Nikodem Borkowski, Dominik Kolka, Mateusz Formela, Bernard Cirocki, Wiktor Zatyka, Łukasz Czenstkowski, Piotr Radomski, Piotr Stolc, Bartłomiej Węsiora, Oskar Grunke, Jakub Peta, Mateusz Hinz, Szymon Potrykus, Cezary Tryba i Maksymilian Konkol.

1gminne igrzyska modziey szkolnej w pice nonej 2018

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz