Menu witryny

Logowanie

„W średniowiecznym zamku”

Księżniczki, rycerze, wróżki, królowie i królewny oraz inne postacie z epoki średniowiecznej przybyły na bal, który trwał całą długą nooooc   z 3/4lutego2017r. A wydarzenie to związane było z projektem, który prowadzimy od września 2016r. w ramach akcji Erasmus+. Harcerze, przebierając się w przepiękne stroje średniowieczne, wcieliły się w role i przybliżyli sobie czasy, które znają tylko z bajek lub podręczników historii. Odegrali scenę walki rycerskiej, ale też kulturalnego witania się dam i rycerzy. Uczestnicząc w żywej lekcji historii, dzieci świetnie się przy tym bawiły.

sredniowiecze

więcej zdjeć


 

Warunki ubezpieczenia NNW PZU

skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz