Menu witryny

Logowanie

"Odważnie twórzmy pokój"

   ,,Odważnie twórzmy pokój” to hasło przyświecające tegorocznej sztafecie Betlejemskiego Światła Pokoju. Już po raz dwudziesty szósty harcerze i harcerki zostali strażnikami światła, które jest symbolem nadziei i pokoju między narodami. Harcerze naszej drużyny, w czwartek 16 grudnia, odebrali Betlejemskie Światełko Pokoju podczas uroczystej mszy świętej w kościele pod wezwaniem św. Kazimierza w Kartuzach. Następnego dnia, podczas mszy roratniej, przekazaliśmy to cenne światełko pokoju mieszkańcom Somonina oraz zawieźliśmy je do najważniejszych instytucji Gminy Somonino. 

harcerze wiateko

więcej zdjęć Odważnie twórzmy pokój

 


 

 


skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz