Menu witryny

Promocja książki hm. Zbigniewa Satke

8 grudnia odbyło się ostatnie wydarzenie uświetniające 90-lecie działalności Hufca ZHP Kartuzy, w którym aktywnie uczestniczyliśmy. Z okazji jubileuszu wydana została publikacja "Daty z dziejów Hufca ZHP Kartuzy" autorstwa harcmistrza Zbigniewa Satke. Promocję wydawnictwa i zakończenie uroczystych obchodów jubileuszowych rozpoczęto mszą św. w intencji żyjących i za zmarłych harcerzy kartuskiego hufca, w kościele pw. św. Kazimierza w Kartuzach. Spotkanie z autorem publikacji odbyło się w MiPBP w Kartuzach. Poprowadziła je komendantka Hufca ZHP Kartuzy, Małgorzata Szadkowska. Spotkanie autorskie ze Zbigniewem Satke zakończono wspólną harcerską wigilią. 

promocja ksiki zhp

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz