Menu witryny

Wigilia Nocka Harcerska

Wspólne spotkanie wigilijne, które odbyło się 15 grudnia 2017r. zgromadziło prawie wszystkich harcerzy z naszej drużyny. Specjalnymi gości wieczoru byli Elf oraz Renifer, którzy jako pomocnicy głównego Gościa Wieczoru- Świętego Mikołaja, pomagali mu wręczać prezenty grzecznym harcerzom. Nic jednak za darmo…Harcerze mieli do wykonania szereg ciekawych zadań;-) Oczywiście nie obyło się bez części oficjalnej, gdzie przy stole wigilijnym, na którym nie zabrakło jedzenia, śpiewaliśmy wspólnie kolędy.  

wigilia zhp 2017


epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz