Menu witryny

Logowanie

Grupa 0D

Grupa „0”D liczy 19 osób – w tym 12 dziewczynek i 7 chłopców. Wszystkie dzieci uczęszczają do przedszkola kolejny rok. 18 dzieci to 6–latki urodzone w 2013r. Natomiast jedna dziewczynka to 5–latek. Dzieci pracują z pakietami edukacyjnymi „Tropiciele” wydawnictwa WSiP. W roku szkolnym 2019/2020 obowiązywać nas będzie Program Wychowawczo – Profilaktyczny „Raz, dwa, trzy sport uprawiasz z nami TY!”. Zagadnienia, na które w tym roku będziemy kładli szczególny nacisk to kształtowanie prawidłowych postaw interpersonalnych między wszystkimi członkami społeczności szkolnej, propagowanie zdrowego trybu życia podniesienia poziomu kultury osobistej dzieci i wpojeniu zasad dobrego zachowania w miejscach publicznych oraz w różnych sytuacjach. Dzieci poznają alternatywę na aktywne spędzanie wolnego czasu.

0a opis grupy 2019Zapisz


skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz