Menu witryny

Logowanie

Bal Karnawałowy

Udział w programie Erasmus+ przyczynia się do poznawania kultury krajów partnerskich. Chcąc połączyć takie działania z zabawą zorganizowaliśmy w naszej szkole Kulturowy Bal Karnawałowy. Uczniowie przebrali się w stroje z motywami charakterystycznymi dla Hiszpanii, Grecji, Bułgarii, Cypru i wielu innych krajów. Zorganizowano też różnego rodzaju konkursy, a wszyscy uczestnicy zabawy mieli okazję nauczyć się kilku europejskich tańców.

erasmus bal

więcej zdjęć


skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz