Menu witryny

Logowanie

Złośliwa baba Marta

Jednym z wielu zadań w programie Erasmus+ jest dzielenie się swoimi narodowymi zwyczajami, szczególnie tymi, które nie zawsze są znane małym dzieciom. W ten sposób do naszego przedszkola prosto z Bułgarii przywędrowała Baba Marta. Jest to dość złośliwa babunia, która za wszelką cenę chce, żeby wiosna nigdy nie nadeszła. Ludzie starają się ją udobruchać wieszając na drzewach kolorowe bransoletki. Nasze przedszkolaki były zafascynowane opowiadaniami i chętnie ją potem kolorowały.

erasmus zoliwa baba


skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz