Menu witryny

Światowy Dzień Książki 2024

Z okazji Światowego Dnia Książki w bibliotece uczniowie klas IV - VI zmierzyli się ze znajomości literatury. Nasi czytelnicy bardzo dobrze poradzili sobie z pytaniami. Udowodnili, że czytają ksiązki z czego bardzo się cieszymy. Najlepiej poradził sobie Radosław Armatowski z klasy Vb. Nie zabrakło w ten dzień słodkości dla czytelników. Wszystkimi gratulujemy i życzymy przyjemności z czytania.

wiatowy dzie ksiki 2024

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz