Menu witryny

Warsztaty z doradztwa zawodowego 2024

W dniu 23 kwietnia 2024r. w ramach doradztwa zawodowego uczniowie ósmej klasy, uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami Cech-u w Kartuzach. Młodzież uzyskała informacje dotyczące zasad realizowania praktyk w szkołach branżowych i technikum. Dowiedzieli się również, jakie formalności należy spełnić, aby móc podpisać prawną umowę z przyszłym pracodawcą. Dodatkowo mogli usłyszeć, jak przebiega egzamin czeladniczy i zawodowy w szkole branżowej. Uczniowie uzyskali również zapewnienie, iż w przypadku trudności w zdobyciu praktyk, zawsze mogą uzyskać pomoc w Cechu, który współpracuje bezpośrednio z przedstawicielami różnych branży zawodowych.

warsztaty z doradztwa zawodowego 2024

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz