Menu witryny

Ogólnopolski Konkurs ”Cukierek Za Życzliwość - I Ty Możesz Zostać Wolontariuszem”

Fundacja „Dwa Skrzydła Anioła” w Lublinie była organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu „Cukierek za życzliwość- i Ty możesz zostać Wolontariuszem” Jednym z zadań Fundacji jest promowanie wychowania młodzieży przez wolontariat. Uczniowie, którzy zgłosili się do konkursu mieli za zadanie założyć Zeszyt Dobrych Uczynków i na bieżąco zapisywać swoje osiągnięcia w pomaganiu innym. Dobre uczynki musiały mieć datę oraz informację względem kogo zostały wykonane. Konkurs rozpoczął się 1 października 2021r. i trwał do 15 stycznia 2022r. Po zakończeniu tego etapu Komisja Szkolna ustaliła kto zwyciężył. Do Fundacji Dwa Skrzydła Anioła w Lublinie należało wysłać tylko jeden zeszyt z całej szkoły. W Szkole Podstawowej im Kard. St. Wyszyńskiego w Somoninie do konkursu przystąpiły 4 osoby. Na etapie ogólnopolskim naszą placówkę reprezentowała Marta Konkel z klasy VIII A.

Marta znalazła się wśród laureatów Ogólnopolskiego Konkursu „Cukierek za życzliwość- i Ty możesz zostać Wolontariuszem”. Otrzymała Świadectwo Szlachetności oraz książkę: „Dwa Skrzydła Anioła - Opowieści prawdziwe”. W konkursie wzięło udział 125 szkół z całej Polski. Gratulujemy Marcie tak wysokiej lokaty oraz godnego reprezentowania naszej szkoły w środowisku.

cukierek za yczliwo

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz