Menu witryny

Podsumowanie Wielkiego Maratonu Czytelniczego 2022

Za nami kolejna edycja Wielkiego Maratonu Czytelniczego. Miło nam poinformować, że w tym roku Roksana Frątczak z kl. VI a zdobyła tytuł finalisty, a Antoniemu Sielimowiczowi z kl. VIII a przyznano wyróżnienie. Warto dodać, że w kategorii uczniów z klas IV – VI wzięło udział 2215 miłośników czytania z całej Polski, a w  kategorii klas VII – VIII uczestniczyło 1363 uczniów. Wręczenie nagród książkowych laureatom, finalistom i wyróżnionym odbyło się podczas uroczystej Gali Wielkiego Maratonu Czytelniczego 14 czerwca w audytorium Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku.

Gratulujemy nagrodzonym oraz pozostałym uczestnikom konkursu!

wielki maraton czytelniczy 2022

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz