Menu witryny

Spotkanie projektowe w Macedonii Północnej 2022

W dniach 7 – 11 lutego 2022r. dwóch nauczycieli wraz z uczniami starszych klas naszej szkoły uczestniczyło w spotkaniu warsztatowym w ramach programu Erasmus+ „Weź swój plecak i ruszaj ze mną/Take your backpack and come with me”. Wraz z partnerami erasmusowskimi z Grecji, Hiszpanii i Rumunii gościliśmy w Szkole Podstawowej w Macedonii Północnej. W ramach spotkania odbyły się trzy sesje robocze, na których omówiono dotychczas zrealizowane działania oraz zaplanowano kolejne zadania i wyjazdy. Był to czas rozmów, efektywnej komunikacji w języku angielskim, wymiany doświadczeń, zajęć ruchowych oraz czas poznania ciekawych zakątków tego uroczego państwa.

Mirosława Flisikowska i Beata Brylowska

macedonia

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz