Menu witryny

Konkurs - Buduję model oka

Uczniowie naszej szkoły aktywnie wzięli udział w konkursie biologicznym: „Buduję model gałki ocznej”. Projektując swoje modele oka, wykazali się dużą kreatywnością i zaangażowaniem. Prace uczniów stworzyły wystawkę, chętnie odwiedzaną przez koleżanki i kolegów. Wszystkim uczestnikom konkursu wręczono dyplomy, nagrody i wyróżnienia. Modele będą służyły jako pomoce w czasie zajęć dydaktycznych.

model oka

więcej zdjęć

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz