Galeria gimnazjalnych talentów 2018

Młodzi ludzie nie zawsze mają potrzebę uzewnętrzniania swoich talentów. Udał nam się odkryć kilka uczennic, dla których rysowanie ma ogromne znaczenie. Po wcześniejszych rozmowach zachęcających do przedstawienia swoich prac, udało nam się przekonać uczennice, że warto pochwalić się swoimi zdolnościami, gdyż aktywność twórcza młodych ludzi powinna być wspierana i podziwiana. Dziewczynki czerpią inspiracje z różnych sfer np. z gier komputerowych, literatury oraz z własnych indywidualnych potrzeb. Tak powstała wystawa pod hasłem: „Galeria gimnazjalnych talentów”, zaprezentowana podczas działań szkoły w 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Wystawa bardzo podobała się zwiedzającym, którzy dzielili się wrażeniami z Autorami prac. Uczennice Anna Zwara z III a, Zuzanna Wojowska z III a, Katarzyna Pettke z III c, Ewa Draws z III c, autorki galerii będą wspierane i motywowane do tego, by mogły w pełni realizować w naszej szkole swoje plastyczne pasje.

galeria gimnazjalnych talentw 2018