Menu witryny

Misterium 2018

 Dnia 27 marca 2018r uczniowie gimnazjum oraz szkoły podstawowej z klas VIIA i VIIB w Somoninie obejrzeli Misterium Wielkopostne pt. „Znajdź właściwe rozwiązanie”. Przedstawienie przygotowali uczniowie klasy IIIB, IID oraz uczennica z klasy VIB, która na skrzypcach zagrała pieśń wielkopostną pt. „Stary krzyż”. Program wprowadził w atmosferę Triduum Paschalnego i zbliżających się wydarzeń Wielkiego Tygodnia. Uczniowie z przejęciem wcielili się w role młodzieży sprawiającej problemy, których zmienia Pan Jezus wiszący na krzyżu. Wszystkie ich grzechy, złe wybory, złe postępowanie Pan Jezus z krzyża przemienia w dobro i nakazuje im nieść krzyż swojego życia. Oprawę muzyczną całego widowiska zawdzięczamy uczennicy klasy IID, Weronice Armatowskiej, która śpiewem i grą na gitarze ubogaciła cały występ. Weronika zasłużyła  na szczególne wyróżnienie. Dzięki pracy tej grupy młodzieży misterium mogli obejrzeć wszyscy uczniowie. Wszystkim aktorom gratulujemy.

20180327 111720 300x225

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz