Menu witryny

Wojewódzki Przegląd Misteriów w Mierzeszynie 2018

 Dnia 22 marca 2018r uczniowie klasy IIIB gimnazjum w Somoninie wystąpili na XI Wojewódzkim Przeglądzie Misteriów o Męce i Zmartwychwstaniu Pana Jezusa w Mierzeszynie Zaprezentowali program ,,Znajdź właściwe rozwiązanie”, którym wzbudzili aplauz u wszystkich oglądających. Gra aktorów naszej szkoły, którzy wcielili się w postacie z czasów nam współczesnych, którzy zmagają się z różnymi problemami, bardzo podobała się zaproszonym gościom. Solowy śpiew Weroniki Armatowskiej z klasy IID wzbudził zachwyt i ogólne poruszenie. Niecodzienny był również występ Luizy Litwic z klasy VI B, która zagrała na skrzypcach melodię do piosenki „Stary krzyż”. Wszyscy uczestnicy zostali przyjęci poczęstunkiem zaś szkoły uczestniczące w przeglądzie otrzymały nagrody rzeczowe. Wszyscy zaproszeni zostali bardzo ciepło przyjęci przez Szkołę Podstawowa w Mierzeszynie. Dyrektor tamtejszej szkoły p. Bogdan Skiba szczególnie pogratulował gimnazjum w Somoninie, że od jedenastu lat zawsze jesteśmy obecni w Mierzeszynie.


20180322 113021 300x225


więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz