Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców

7.10.15r.

Dnia 7 października odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiły 3 szkoły podstawowe: Egiertowo, Somonino, Goręczyno. Dziewczęta miały do pokonania 10 x 600m., chłopcy 10 x 800 m. Ostatecznie dziewczęta i chłopcy zajęli I miejsce i awansowali na zawody powiatowe, które odbyły się 16 października w Miechucinie. Na zawodach powiatowych chłopcy wywalczyli III miejsce, dziewczęta IV miejsce.

WYNIKI ZAWODÓW – chłopcy

1 miejsce  SP KARTUZY nr 2

2 miejsce  SP BANINO

3 miejsce  SP SOMONINO

4 miejsce  SP SZYMBARK

5 miejsce  SP CHMIELNO

WYNIKI ZAWODÓW - dziewczęta

1 miejsce   SP BANINO

2 miejsce  SP KAMIENICA SZLACHECKA

3 miejsce  SP KARTUZY nr 2

4 miejsce  SP  SOMONINO

5 miejsce  SP PRZODKOWO

6 miejsce  SP  CHMIELNO

Skład drużyny dziewcząt : Paulina Mrozewska, Paulina Ziembacz, Nikola Czoska, Roksana Skierka, Rozalia Dąbrowska, Aniela Miloch, Weronika Szreder, Julia Bury, Paulina Czapiewska, Sylwia Mańska, Sandra Klasa.

Skład drużyny chłopców: Stanisław Hinca, Kacper Skorowski, Łukasz Plichta, Bernard Cirocki, Patryk Kobus, Filip Skierka, Maksymilian Skwirowski, Piotr Radomski, Jakub Richert, Jakub Domaros, Kamil Plichta

mzmiennazwe