ZAWODY SPORTOWE GMINNE I POWIATOWE

Dnia 20 kwietnia w Borczu odbyły się gminne igrzyska młodzieży szkolnej chłopców i dziewcząt w piłce nożnej tzw. “piątki piłkarskie”. Obie nasze drużyny zajęły w tych zawodach I miejsca wygrywając kolejno z Egiertowem

i Borczem. Na zawody nie stawiła się drużyna z Goręczyna.

Skład dziewcząt:

Olga Reglińska, Agata Toporek, Nikola Czoska, Wiktoria Wojowska, Roksana Benkowska, Roksana Skierka, Zuzanna Wesołowska, Michalina Peta, Izabela Cymerman. Aleksandra Pawlicka, Marta Gawroń, Julia Czapiewska.

Skład chłopców:

Aleksander Tryba , Kacper Karbowiak, Łukasz Plichta, Kamil Plichta, Jakub Richert, Kacper Mrozik, Nikodem Grosz, Błażej Bazychowski, Filip Kieliński.

Natomiast dnia 27 kwietnia w Sulęczynie odbyły się powiatowe zawody chłopców w piłkę nożną. Naszą szkołę tym razem reprezentowali uczniowie

z klas IV i V plus jeden uczeń z VI. Zabrakło niestety całego pierwszego składu ponieważ uczniowie z klas VI pojechali na wycieckę do Jastrzębiej Góry. Udało nam się zająć w tych zawodach miejsce VII.

Skład zespołu:

Nikodem Grosz, Błażej Arendt, Błażej Bazychowski, Kewin Kuźmiński, Filip Kieliński, Dawid Błaszkowski, Bartłomiej Kreft, Aleksander Tryba, Kacper Karbowiak.

Zawody powiatowe dla dziewczyn odbędą się 10 maja również w Sulęczynie.

zawodyyy

więcej zdjęć zawody