Menu witryny

Logowanie

Na herbatce u Królowej Elżbiety II

     Ostatnio na zajęciach w ramach projektu "Travelling around the UK" uczniowie dowiedzieli się jak funkcjonuje lotnisko, by móc nauczyć się porozumiewania na poszczególnych etapach przed odlotem. Wypełnili swój własny bilet lotniczy, odgrywali scenki i poznali ważne słownictwo. Kolejnym punktem zajęć było przeniesienie się do Londynu, prosto do pałacu Buckingham, na herbatkę do Królowej. Podczas wspólnego picia angielskiej herbaty uczniowie dowiedzieli się skąd w Anglii wziął się zwyczaj jej picia. Poznali też wiele ciekawych faktów z życia Monarchini. A na koniec uczestnicy zajęć napisali wspólny list do Królowej Elżbiety II i czekają teraz na odpowiedź :)

etas1etas2etas3etas4


 


skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz