Menu witryny

Czytam z sercem w bibliotece 2023

W ramach ogólnopolskiej akcji " Czytamy z sercem", która ma na celu promowanie literatury i czytelnictwa oraz poszerzania wiedzy na temat zdrowia. Uczniowie klas I wysłuchali opowiadania pt. "Serce Misia". Dowiedzieli się jak dbać o zdrowie. Nawiązując w rozmowie do symboliki serca nie zapomniano wspomnieć o potrzebie czynienia dobra i przyjaźni.

czytamy z sercem w bibliotece 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz