Menu witryny

Niesamowita książka bez obrazków 2019

Czy to możliwe, że książka bez obrazków może wywołać taki entuzjazm dzieci? Tak! Cóż to była za świetna zabawa!

Dziś z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich najmłodsze dzieci miały okazję uczestniczyć w zajęciach bibliotecznych. Wysłuchały tekstu książki „Książkę bez obrazków” B. J. Novaka. Dzieci dowiedziały się kim jest autor i przekonały, że literki mogą być wspaniałymi ilustracjami. Najważniejsze jednak są słowa, które tworzą opowieść, a ona może być tak ciekawa, że czytanie staje się niesamowitą przygodą. Przedszkolaki żywiołowo reagowały na treść przeczytanej dzisiaj książki. Dziwiły się, że książka bez obrazków może być tak zabawna i taka niezwykła. Na zakończenie dzieci otrzymały zakładki do książek, aby mama i tata nie zapomnieli gdzie skończyli czytać wieczorną bajkę.

niesamowita 2019

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz