Menu witryny

Zimowa Gwiezdna Przygoda! 2023

Druhny przyboczne z 21. DSH „Animalia” przygotowały dla harcerzy z 5 DH Leśni oraz zuchów z Gromady Zuchowej „Leśne Duszki” super kosmiczną grę terenową z wykorzystaniem QR kodów oraz krótkofalówek. Wszystko to wraz z zimowo-śnieżnym armagedonem pogodowym, który spadł na nas w to piątkowe popołudnie, spowodowało że wszyscy, łącznie z dorosłymi drużynowymi bawili się wyśmienicie, szukając gwiezdnych śladów obecności obcych, budując droidy, ale także przednio się bawiąc śniegiem. Dzięki tej grze przenieśliśmy się na chwilę w świat Star Wars i czas dzieciństwa jednocześnie.

akcja zimowa 2023

więcej zdjęć

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz