Menu witryny

Logowanie

Jak opiekować się zwierzętami? 2019

Dnia 20.11.2019r. uczniowie klasy VIA uczestniczyli w warsztatach: "Jak opiekować się zwierzętami i im nie zaszkodzić?". Zajęcia przeprowadziła p. M. Stachurska, która reprezentowała Pomorski Ośrodek Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Gdańsku. Młodzież dowiedziała się między innymi: jak należy zachować się, gdy spotkamy chore zwierzę, kiedy i jak należy dokarmiać zwierzęta, żeby im nie zaszkodzić. Uczniowie poznali codzienną pracę w Ostoi, która jest szpitalem dla dzikich zwierząt. Pomagając chorym zwierzętom, dajemy  im drugą szansę na przeżycie.

ostoja 2019

więcej zdjęć


skslogo

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz