Wycieczka klas siódmych 2018

W dniach 23-25 kwietnia 2018r. uczniowie klas siódmych wyjechali do Drzewiny, aby brać udział w różnych grach i zajęciach integracyjnych wspomagających komunikację w grupie i współdziałanie. Niezapomniane wrażenia zrobiła na nich Kula Sferyczna - tzw. Zorbing. Ochotnicy wchodzili do wielkiej kuli wypełnionej powietrzem i przypięci specjalnymi pasami toczyli się w dół zbocza. Ciekawa była nauka chodzenia po cienkiej taśmie zawieszonej pomiędzy drzewami na wysokości 50 cm, tzw. Stackline. Jednak najwięcej emocji wywołała zabawa pod nazwą Capture the Flag polegająca na wtargnięciu niepostrzeżenie na teren przeciwnika, zlokalizowaniu i zdobyciu flagi nieprzyjaciela. Emocje były duże, gdyż wszystko działo się późnym wieczorem na obszarze ciemnego lasu. Uczniowie rywalizowali w różnych przedziwnych konkurencjach, w których każdy miał do wykonania niecodzienne zadanie. Wszędzie liczył się czas, współpraca, koordynacja, zwinność, ale przede wszystkim dobra zabawa. Polecamy wszystkim odwiedzenie Drzewiny. Gwarantuje niezapomniane wrażenia. Uczniowie klas siódmych z opiekunami: panią Beatą Chyła- Kobus i panią Mirką Flisikowską.

wycieczka klas sidmych 2018