Dzień Ziemi 2018

„Zmieniaj nawyki, nie klimat!”. Pod takim hasłem odbyły się tegoroczne obchody Dni Ziemi w naszej szkole, które odbyły się 20.04.2018r. Uczniowie poszczególnych klas ambitnie przystąpili do zmagań. Prezentowali dumnie przygotowane przez siebie stroje, emblematy i hasła. Uczniowie rywalizowali w konkurencjach takich jak: rozpoznawanie gatunków drzew, orientowanie się na mapie Polski i powiatu, znajomość jezior kaszubskich i ryb w nich żyjących. Dużo emocji wywołało kalambury przyrodnicze. Pod czujnym okiem jury, uczniowie zdobywali kolejne punkty. Uroczystość podsumowano wręczając dyplomy i nagrody dla najlepszych. Wspaniałą atmosferę festynu dopełniła piękna, wiosenna pogoda, z której skorzystaliśmy udając się na Sprzątanie Świata.

Organizatorzy: Ekodetektywi oraz M.Flisikowska i D. Łatka

dzie ziemi 2018