Menu witryny

Powiatowa Liga Gimnazjalna w piłce nożnej 2018

Dnia 13.12.2018 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju finałowym Powiatowej Ligi Gimnazjalnej w piłce nożnej halowej chłopców, który odbył się na halach przy naszej szkole. Nasi uczniowie w gronie ośmiu najlepszych drużyn z całego powiatu wyłonionych z turniejów eliminacyjnych spisali się znakomicie. Po wygraniu z kompletem punktów swojej grupy awansowali do półfinału, w którym po remisie okazali się lepsi w rzutach karnych od uczniów z Leźna. W finale natomiast, jako jedyni w całej lidze nie przegrali w regulaminowym czasie gry z drużyną ze Stężycy ulegając dopiero w rzutach karnych i zajmując bardzo dobre drugie miejsce w całych rozgrywkach. Ponadto za najlepszego zawodnika został wybrany uczeń naszej szkoły Nikodem Borkowski.

Naszą szkołę reprezentowali:

I zespół - Bernard Cirocki, Łukasz Czenstkowski, Stanisław Hinca, Dominik Kolka, Szymon Potrykus, Piotr Radomski, Maciej Szwelnik, Wiktor Zatyka, Nikodem Borkowski i Cezary Tryba.

powiatowa liga gimnazjalna w pice nonej 2018

epuap

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logo LS

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz