Gminne Igrzyska Dzieci w Dwa Ognie Usportowione Dziewcząt i Chłopców 2018

14 stycznia 2019r. odbył się w Egiertowie gminny turniej w dwa ognie usportowione klas czwartych, dziewcząt i chłopców. Do zawodów zgłosiły się trzy drużyny dziewcząt: Somonino, Goręczyno i Egiertowo oraz dwie drużyny chłopców: Somonino i Egiertowo. Dziewczęta rozegrały dwa mecze i zajęły ostatecznie II miejsce przegrywając z Egiertowem jednym punktem. Natomiast chłopcy zajęli I miejsce i będą reprezentować naszą Szkołę i Gminę w zawodach powiatowych w Sierakowicach.

Skład drużyny dziewcząt: Kamila Rychert, Marta Konkel, Roksana Went, Dominika Szwaba, Maja Grota, Amelia Kulling, Klaudia Lellek, Weronika Brylowska.

Skład drużyny chłopców: Aleksander Butowski, Nikodem Grandzicki, Oliwier Arendt, Oskar Tokarski, Nikodem Trepczyk, Paweł Paszewski, Damian Szreder, Jakub Tempski, Jędrzej Miloch, Stanisław Łoś.

dwa ognie 2018