Menu witryny

Turniej piłki siatkowej 2018

Dnia 11.12.2018r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w towarzyskim turnieju szkół gimnazjalnych w piłce siatkowej drużyn mieszanych, który odbył się na hali sportowej ZSZiO w Kartuzach. Drużyny złożone były z trójki dziewcząt i chłopców. Nasi uczniowie po ambitnej walce zajęli piąte miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Adriana Pawela, Paulina Mrozewska, Weronika Armatowska, Nikodem Borkowski, Wiktor Zatyka i Dominik Kolka.

turniej piki siatkowej 2018

epuapWarunki ubezpieczenia NNW PZU

CMI baner na stronę www

infoErasmus

logoLP

twin

skslogo

szkolapromzdr

przeszkole promujace_zdrowie

NCK logo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

 

logoBIP

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Przedsięwzięcia

baner projektu Czytam z klasą

logo projektu Piękna Nasza Polska Cała

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz