Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w futsalu 2018

Dnia 07.11.2018r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w futsalu, które odbyły się na hali sportowej przy naszej szkole. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy po zaciętej walce musieli uznać wyższość swoich rówieśników z Goręczyna i zajęli drugie miejsce w gminie. Naszą szkołę reprezentowali: Roksana Benkowska, Nikola Czoska, Karolina Gruchała-Węsierska, Marta Kulas, Natalia Leszkowska, Paulina Leszkowska, Michalina Peta, Katarzyna Pettke, Karolina Puzdrowska, Olga Reglińska, Roksana Skierka, Agata Toporek (dziewczyny) oraz Nikodem Borkowski, Bernard Cirocki, Łukasz Czenstkowski, Nikodem Grosz, Stanisław Hinca, Dominik Kolka, Kewin kuźmiński, Szymon Potrykus, Piotr Radomski, Jakub Richert, Maciej Szwelnik, Wiktor Zatyka (chłopcy).

gminne igrzyska modziey w futsalu 2018